• 169 alb
  • 8 827 zobrazení

Náš tip

Proměňte svá alba ve fotoknihu!
Ideální jako dárek nebo jen tak na památku.
Levně, rychle, jednoduše.

• 9.6.2016
  • 296 zobrazení
  • zima 2013/2014
  • 219 zobrazení
  • únor 2015
  • 180 zobrazení
  • 12.12.2014
  • 176 zobrazení
  • 28.1.2016
  • 169 zobrazení
  • 0
čtvrtek - na dnešní den nás čekal velmi náročný program, který začal hned po snídani, kdy jsme šli malovat sádrové a dřevěné dinosaury. Pak nás čekala překážková dráha, kdy děti musely zdolat cestu pralesem. Po obědě děti dostaly další puzzle do obří skládačky. A během odpoledne jsme šli po stopách dinosaurů - za pokladem.
Za celé putování na děti čekaly ještě medaile a diplomy. No a večer diskotéka. Ve 21.30 všechny děti spinkají. Dobrou noc.
  • 8.6.2017
  • 164 zobrazení
  • 1
Jaké fotografie jsou v novém albu ? Stavby z kaštanů,"přátelení" s gekončíkem, modelování a kresba ovoce a zeleniny a dekorování ovocných a zeleninových talířů, které si nakonec děti s velkou chutí snědly.
  • září až říjen 2014
  • 155 zobrazení
  • 0
úterý - den nám začal již v 5.15, kdy se vzbudila Monička a vyžadovala - aby se vstávalo! Ostatní děti se nám povedlo nechat spát až do 7.00 Po vydatné snídani jsme šli na rozhlednu, kterou jsme také zdolali. Jen dvě děti se výstupu na rozhlednu bály a tak na nás čekaly pod rozhlednou. Cestou zpět jsme si zase hráli v lese a došlo i na stavby domečků pro dinosaury. Po obědě měl dinosaurus Stegi pro děti další úkol, a to najít jeho kamarády dinosaury v písku a z nalezených dinosaurů vytvořit otisky do samo tvrdnoucí hmoty. Od 16 hod. nám pršelo a tak jsme na hotelu děti učily jak se vytváří sádrové odlitky dinosaurů a zítra si je i vybarvíme. Za splněné úkoly si děti zasloužily další puzzle do obří skládačky a pak už byla večeře, sprchování, pohádka a spinkání. Ve 21.00 všechny děti spokojeně spinkají a pod polštářky mají první pohledy z dalekých domovů. Dobrou noc
  • 6.6.2017
  • 142 zobrazení
  • 19.11.2015
  • 138 zobrazení
  • 0
Středa - dnes se první děti vzbudily zase již před půl šestou, ale ostatní děti spaly až do budíčku. Po snídani jsme se dali do výroby dinosauřích triček, kdy si děti na bílá trička otiskovaly různé druhy (razítek) dinosaurů. Tento úkol bavil všechny děti a trička se opravdu povedla. Dokonce nás přišla poprosit paní číšnice, zda můžeme vyrobit tričko i pro ní a pana kuchaře! Když byla všechna trička hotová, tak jsme se šli proběhnout do lesa (k lesu) kde se děti daly do stavby dalších domečků. Po obědě přišel pošťák, takže si děti šly odpočinout s dalším pozdravem z domovů a také se daly do kreslení dopisů domů. Po odpočinku nás čekala návštěva cukrárny a hlavně ochutnávka dobrot v cukrárně Ella, kde děti popřály Alexovi (trochu předčasně) k jeho narozeninám a společně snědli dort, který byl asi moc dobrý, protože pro nás dospělé děti nenechaly ani kousek. Kdo měl ještě chuť, tak si mohl dát zmrzlinu a džus. Z cukrárny jsem se chtěli vydat na procházku do okolí, ale začalo pršet a tak jsme šli do hotelu, kde si děti prohlížely knihy o dinosaurech nebo vybarvovaly dinosauří omalovánky. Před večeří si děti mohly nakoupit v "obchůdku", kde se prodávalo za nasbírané body (smajlíky). A po večeři jsem se šli všichni vykoupat do vířivky, děti byly nadšené a z vířivky se jim vůbec nechtělo. Ve 21:30 usnulo poslední dítě a tak také přeji všem dobrou noc.
  • 7.6.2017
  • 126 zobrazení
  • 11.5.2019
  • 125 zobrazení
  • 4.12.2014
  • 124 zobrazení
  • 0
Pátek - den odjezdu. V tento den jsme se hlavně snažili zabalit všechny věci do správných kufrů, což byl velmi náročný úkol, protože některé oblečení nepatřilo žádnému z dětí a některé zase patřilo všem..... Děti, které zrovna nepomáhaly s balením svých věcí se dívaly na pohádku O malém dinosaurovi. Když bylo vše zabaleno, tak jsme si šli naposledy pohrát do krásného lesa, kde děti pokračovaly ve stavbách domečků. No a pak nás už čekal pohár na rozloučenou, oběd, nakládání kufrů a odjezd domů. Cesta byla klidná a děti byly skvělé!
  • 9.6.2017
  • 115 zobrazení
  • 15.6.2016
  • 113 zobrazení
  • 0
U nás ve školce si zpíváme, tancujeme, dramatizujeme pohádky a hrajeme si na rodinu ( k tématu MOJE RODINA).
  • září 2014
  • 19.6.2018
  • 20.11.2017
  • 13.5.2019
  • 101 zobrazení
  • 20.11.2014
  • 100 zobrazení
  • 0

Nebyla nalezena žádná alba.

Aktivní od

4. ledna 2014