Název

Popis

Středa - dnes se první děti vzbudily zase již před půl šestou, ale ostatní děti spaly až do budíčku. Po snídani jsme se dali do výroby dinosauřích triček, kdy si děti na bílá trička otiskovaly různé druhy (razítek) dinosaurů. Tento úkol bavil všechny děti a trička se opravdu povedla. Dokonce nás přišla poprosit paní číšnice, zda můžeme vyrobit tričko i pro ní a pana kuchaře! Když byla všechna trička hotová, tak jsme se šli proběhnout do lesa (k lesu) kde se děti daly do stavby dalších domečků. Po obědě přišel pošťák, takže si děti šly odpočinout s dalším pozdravem z domovů a také se daly do kreslení dopisů domů. Po odpočinku nás čekala návštěva cukrárny a hlavně ochutnávka dobrot v cukrárně Ella, kde děti popřály Alexovi (trochu předčasně) k jeho narozeninám a společně snědli dort, který byl asi moc dobrý, protože pro nás dospělé děti nenechaly ani kousek. Kdo měl ještě chuť, tak si mohl dát zmrzlinu a džus. Z cukrárny jsem se chtěli vydat na procházku do okolí, ale začalo pršet a tak jsme šli do hotelu, kde si děti prohlížely knihy o dinosaurech nebo vybarvovaly dinosauří omalovánky. Před večeří si děti mohly nakoupit v "obchůdku", kde se prodávalo za nasbírané body (smajlíky). A po večeři jsem se šli všichni vykoupat do vířivky, děti byly nadšené a z vířivky se jim vůbec nechtělo. Ve 21:30 usnulo poslední dítě a tak také přeji všem dobrou noc.

Období

• 218 fotek
  • 1 se líbí

Nahlásit album

Pokračujte v prohlížení

Jestli se vám album líbí…

Přihlásit se na Rajče Prohlédnout znovu
Spustit prezentaci Zastavit
TIPZměny uložíte také pokračováním na další fotku či video a zrušíte je klávesou ESC.
Přidejte do popisu štítky (např. #svatba #cestování) a fotku či video tak objeví více lidí.
Komentáře Přidat